top of page

Arb.Av.Gülgün ULUVERDİ GÜLTEPE

Hukuk Büromuz Avukatlarından olan Av. Gülgün ULUVERDİ GÜLTEPE, ilk, orta ve lise eğitimini Erzincan ilinde tamamladıktan sonra Hukuk eğitimi için Doğu Akdeniz Üniversitesine gitmiş ve başarılı bir eğitim hayatının ardından dönüş yaparak 2009 yılında mesleğine ilk adımlarını atmıştır. 

 

2009 yılından bu yana kendi kurmuş olduğu ofisinde Hukuksal Danışmalık ve Avukatlık hizmetlerini yürütmekte olan Av.Gülgün ULUVERDİ GÜLTEPE Evli ve 2 Çocuk annesidir. İleri seviyede İngilizce bilmektedir. 

Av.Serhat Ekrem GÜLTEPE

Hukuk Büromuz Avukatlarından olan Av. Serhat Ekrem GÜLTEPE, ilk, orta ve lise eğitimini Erzincan ilinde tamamladıktan sonra sırasıyla İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı, Anadolu Üniversitesi İşletme, Gazi Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği, Anadolu Üniversitesi Adalet ve İstanbul Medipol Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmiştir. 

 

2006 - 2013 Yılları Arasında Erzincan Adliyesinde görev yapan Av.Serhat Ekrem GÜLTEPE devamında görevinden istifa ederek Hukuk eğitimi almış ve 2018 yılı itibariyle Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmetlerini Av.Gülgün ULUVERDİ GÜLTEPE ile birlikte sürdürmeye başlamıştır. Av.Serhat Ekrem GÜLTEPE Evli ve 2 Çocuk babasıdır.

Yazgül ÖZEGE

Hukuk Büromuz çalışanlarından olan Yazgül ÖZEGE 2010 yılından günümüze kadar ofisimiz içerisinde Katiplik ve Yönetici Asistanlığı görevlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.

 

İlk, Orta ve Lise eğitimini Erzincan ilinde tamamlayan Yazgül ÖZEGE, Süleyman Demirel Üniversitesi Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunudur. Evli ve 1 çocuk annesi olan Yazgül ÖZEGE halen daha ofisimizde personel yönetim ve organizasyon işlemlerini yürütmektedir.

Ceren CAN

Hukuk Büromuz çalışanlarından olan ve ofisimiz kadrosunda ilk olarak 2019 yılı itibariyle Lise Stajyeri olarak yer alan Ceren CAN, staj ve Lise eğitminin bitiminin ardından özverili çalışmalarının karşılığında 2020 yılı itibariyle kalıcı şekilde kadromuza dahil olmuştur. Büromuzda Yönetici Asistanlığı ve Katiplik görevlerini yürütmektedir.

bottom of page